• Новак
Мојот Носат Медиокритет - Диносаурус Патување Медиокритет, наградуваниот Преносни Деца Тоалет Седиште за Деца да се Земе Насекаде

Мојот Носат Медиокритет - Диносаурус Патување Медиокритет, наградуваниот Преносни Деца Тоалет Седиште за Деца

DEN 839.76

Достапност
Достапно за нарачка

ЕКСПЕРТ ОБРАЗОВНИ ДИЗАЈН САКАН ОД ДЕЦАТА : наградуваниот медиокритет дизајниран од страна на Аманда Jenner, велика БРИТАНИЈА е тоалет обука експерт и автор на медиокритет обука книги.и велика БРИТАНИЈА е број еден медиокритет како се гласа од страна на родителите.Децата сакаат слатки карактер медиокритет со уникатни справи со поттикнува малечки да се земе тоа каде и да одат тие.Вашето дете ќе падне во љубов со неа, и се горди да ви кажам, кога тие си помина во тоалет.ПРЕНОСЛИВ ТОАЛЕТ : обезбедува во согласност медиокритет обука за детето да се користи во движење и во и надвор од домот за да им помогне на рутина.Децата може да го однесе до градинка, на летните празници и денови надвор.Лесно пренослив, тоа исто така виси од pushchair рачки.ХИГИЕНСКИ БЕЗ ВНАТРЕШНИТЕ ОБЛОГИ ви се ПОТРЕБНИ : Тоа е подобро за животната средина, и лесен за да го испразните и исчистете, со екстра-високи splashguard што го прави погоден за двете момчиња и девојчиња.Само медиокритет со течење-доказ печат, па таму никогаш не е било хаос.УДОБНО МЕДИОКРИТЕТ : големи удобен седиште и не се лизга нозе даде комфор и сигурност за да се поттикне години да се користат.Децата кои се чувствуваат безбедно и удобно се со поголема веројатност да користат медиокритет, поттикнување на добри тоалет тренинг рутина.ВОЗРАСТ И ТЕЖИНА : погоден за возраст од 15 месеци до 3 години+ (во зависност од големината на вашето дете) и дете лимит на тежина на медиокритет е 50kg.Мојот Носат Медиокритет прави медиокритет обука за години и деца бриз.За последните 10 години, ние работевме напорно за да овозможи сигурен производи кои го прават медиокритет обука возбудливо и забавно за малечки.Ние постојано ги рафинирани секоја функција, за да се олесни медиокритет обука процесот за години и родители слично.Ова навистина е само медиокритет вашето дете некогаш ќе треба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Harilla Преносни Виткање Тоалет Лесни Перат Количка за Стабилна Медиокритет Итни Медиокритет за Момчиња и Девојки

Лесен за употреба и чиста.По користењето, само да потрае расположливиот торба надвор, повеќе хигиенска.

DEN 887.76

DIAOD Деца Тенџере Бебе Медиокритет Бебе Тоалет Медиокритет Обука Писоар Патување Бебе Тоалет Седиште Медиокритет

Материјал : пп еколошки и здрав материјал.Носивоста : 30 K Г BPAfree, BPMбесплатно, еколошки пријателски, здрав

DEN 3300.00

XLEVE Бебе Дете Тоалет Машко Бебе Тоалет Женско Бебе Бебе Медиокритет Дете Тоалет Седиште Дете Писоар Медиокритет

★ Заштита на животната средина материјал : Тоа е направен од висок квалитет нетоксични и невкусна PP мат

DEN 6648.96