• Новак
Прашка дух пакостник Игра, 4 во 1 Количка за Гајби Хокеј Игри во Собата,Tabletop Шах , Дама Игра, Tic Tac Toe Slingshot Одбор Игра во Собата ,Лесен за Носење, Одговараат за Деца, Возр?

Прашка дух пакостник Игра, 4 во 1 Количка за Гајби Хокеј Игри во Собата,Tabletop Шах , Дама Игра, Tic Tac Toe

DEN 743.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа со решенија.Екстра Голема големина одбор : 12" x 12" и се отвора за 24" x 12" за прашка дух пакостник. 【Цврсти Дрвени Материјал & Мазна Површина】Направен од високо-квалитет природно дрво, брзо прашка пак плочата е повеќе цврсти и издржливи.Голем шаховски сет.Оваа Екстра Големи луксузни дрвена табла играта доаѓа со 4 различни игри во 1.Преносни и Количка за патување игра на табла. 【Производ Листа】1x количка за гајби игра кутија, 32x Шаховски Фигури, 24 x Дама Парчиња, 10 x биг пак фигури, 10x мали дух пакостник фигури, 2 x екстра Еластичен Јажиња (подарок) и 365 Дена Гаранција Време.1 инчи" и тоа е "11.Тоа е совршен стрес buster. 【Вештина Подобрувања】 : Брзо Прашка дух пакостник Игра одразува брза акција, одлично за развивање на децата рака-око координација, подобрување на деца фокус, подобрување на нивниот спортски дух, да ги задржи на децата начин од i Pad,мобилен телефон и други компјутерски игри.Кога се отвори, тоа е "23.Дама одбор игра за деца.Направени со 100% природно дрво.Тоа доаѓа со цврсти дрвени шаховски фигури, 5 црна и 5 бела пакови за хокеј се користи за брзо прашка пакови за хокеј, 12 бела и 12 црна се користи за табла поставена, и 5 црвени и 5 blue се користи за tic-tac-пети игри.Погоден за три Години и Погоре.Прашка дух пакостник игра голема големина.Лесно за вас да се научат, и може да се развие рака-око координација.Направени со 100% природни wood Extra Големи димензии одбор : 12" x 12" и се отвора за 24" x 12" за прашка puck Portable и Количка за патување одбор game Safe цврсто дрво design Luxury и лесна игра на табла set Large шах set Sling дух пакостник игра голема size Checkers одбор игра за деца. Одборот беше мајсторски направена со високо ниво на внимание на детали.Ако имате било какви прашања во врска со нашиот дух пакостник игра, ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време.Луксуз и лесни одбор игра во собата.【4-во-1 Семејство Одбор Игри Постави】-Train Ya Brain Дрвени табела хокеј игра, Дрвени Шаховски сет, Дама & Tic Tac Toe се забавни игри, Подготвен да се користи надвор од кутијата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат