• Новак
Maverik Лакрос Чудовиште Торба

Maverik Лакрос Чудовиште Торба

DEN 1439.76

Достапност
Достапно за нарачка

Пакет должина : 40.64 cm.Пакет ширина : 38.608 cm.Пакет висина : 3.81 cm.Тип на производ : DUFFEL ТОРБА.Класичен торба за старата школа MAVERIK војници кои не веруваат во ѕвона и свирки.Достапни во секој тим боја, оваа торба не се плеткаме околу.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат