• Новак
adidas Оригинали Унисекс-Дете Ѕвезда Рептил C Работи за Чевли

adidas Оригинали Унисекс-Дете Ѕвезда Рептил C Работи за Чевли

DEN 576.00

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Други влакна.Увезени.Синтетички единствена.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Платформа мерки околу 0-3 инчи.Подигнете отворање мерки околу 0-3 инчи наоколу.Текстилна облога, Ниска профил гума cupsole.Кука и јамка затворање.Обложени кожа и синтетички горниот дел со светкава пета печ.Текстилна облога, Ниска профил гума cupsole, Adifit должина мерење insole.Школка-пети дојде да игра, почетокот како б-топка ѕвезда пред преминувањето во текот на подрачјето на хип-хоп легенда.Овие деца' чевли ажурирање на погледне во crackled кожени горни со рептил-шема втиснување.Serrated 3-ленти и буци cupsole остане верен на наследство дизајн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Деца Led Светло До Светкави Чевли Тренери,Модерен Деца Дете Бебе Девојки И Момчиња Led Боја Чевли Мрежа Прозрачна

спортски чевли момче дете трчање чевли девојка работи чевли момче спортски чевли момче работи чевли па�

DEN 556.80