• Новак
BPSSstore 50pcs/ 10pcs 18cm Трајни Најлон Затворени Крајот Zips Патентите За Шиење (Случаен Боја) AA7460-51825

BPSSstore 50pcs/ 10pcs 18cm Трајни Најлон Затворени Крајот Zips Патентите За Шиење (Случаен Боја) AA7460-51825

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% сосема нов и висок квалитет.Тоа е мултифункционален домаќинство машина за шиење bobbin пластична кутија.Совршен за шиење,занает,dressmaking,итн.Издржлив материјал,не е лесно да ' рѓа.Идеален за крстот бод тема организирање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Издржливи Шестоаголна Форма Гума Патент се Повлече , Најлон Кабелот за Артритис-Идеален за Автомобил Покривот

Доволно 5 компјутери Црна патент ознаки се доволно за вашето слободно или замена; Добар квалитет и лесе�

DEN 167.76

Namaste Месечината Патент се Повлече,Нп Јога Накит,Зен Дрво Hummer Затворач,Јога Месечината Патент се Повлече,Пријател

Материјал : Алуминиум,Стакло.Месечината Големина : 32милиметри*38mm,Стаклена купола Големина : 16mm.На Патент

DEN 45.12

Математика Наставник Подарок Кормило Патент се Повлече Назад на Училиште Подарок-Математика Накит-Математика

Материјал : Алуминиум,Стакло.Кормило големина : 35mm*40mm,Стаклена купола Големина : 20mm.На Патент е покриен с�

DEN 45.12