• Новак
AFANGMQ 100pcs 3# Затворени Крајот Најлон Серпентина Патентите се Прилагоди на Шиење Занает Материјали Патентите за Прилагоди на Шиење Занаети за Шиење Чанта Кеси Занает?

AFANGMQ 100pcs 3 Затворени Крајот Најлон Серпентина Патентите се Прилагоди на Шиење Занает Материјали Патентите

DEN 2514.24

Достапност
Достапно за нарачка

100% Сосема Нов &Висок Квалитет.Совршен за занаети, костим дизајн, детска облека, додатоци бутици, костим украсување итн.Широко се Користи : за Шиење панталони,фармерки,здолништа,кеси и други крпа , костим дизајн, детска облека, навлаки,кеси додатоци, домашни миленичиња,облека, костими бутик декорација додатоци или други handi занает итн.На патентите се отвораат и затвораат без проблеми, со ленти се доволно широк за лесна инсталација, можете да ги користите како тие се или се сечат за да се вклопи во помали монета purses,овие патентите ќе дојде во рака,Работи одлично за вас занает проекти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Математика Наставник Подарок Кормило Патент се Повлече Назад на Училиште Подарок-Математика Накит-Математика

Материјал : Алуминиум,Стакло.Кормило големина : 35mm*40mm,Стаклена купола Големина : 20mm.На Патент е покриен с�

DEN 45.12

Издржливи Шестоаголна Форма Гума Патент се Повлече , Најлон Кабелот за Артритис-Идеален за Автомобил Покривот

Доволно 5 компјутери Црна патент ознаки се доволно за вашето слободно или замена; Добар квалитет и лесе�

DEN 167.76