• Новак
Chihutown 30 Парчиња Патент се Повлече Табот Замена Метална Рачка, Патент Fixer Метал Патент Главата, Патент Лизгачот Повлече Табот на Универзал за Suitcases, Багаж Ранци, Purses

Chihutown 30 Парчиња Патент се Повлече Табот Замена Метална Рачка, Патент Fixer Метал Патент Главата, Патент

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Таму може да имаат мала боја разлики поради различни прикази.【Пакетот Вклучува】Вие ќе добиете 15 парчиња патент се повлече табот замена и 15 парчиња патент повлекува, количината е доволна за да ги задоволат вашите секојдневна употреба, замена и декорација потреби. 【Добар Помошник за Поправка】Овие патент се повлече екстензии може да помогне да се реши многу проблеми, тие се совршени за замена на изгубена или оштетена патент влече suitcases, ранци или јакни.Откако патент puller extender куки горниот патент главата, тоа нема да падне надвор од себе.7 x 0,8 cm) Пакет вклучуваат : 15 x Патент се Повлече Табот Замена 15 x Патент се Повлече Глави Совети : Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете мала разлика на големината.Вие исто така може да дизајн вашиот личен патент со други lanyards, приврзоци, па лесно може да се направи разлика меѓу другите и свој предмети.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Namaste Месечината Патент се Повлече,Нп Јога Накит,Зен Дрво Hummer Затворач,Јога Месечината Патент се Повлече,Пријател

Материјал : Алуминиум,Стакло.Месечината Големина : 32милиметри*38mm,Стаклена купола Големина : 16mm.На Патент

DEN 45.12