• Новак
ZCZQC Невидливи Најлон Серпентина Патент 10PCS 3# 16 Инчен Најлон Невидливи за Шиење Патент Bulks Скриен Патент Црна

ZCZQC Невидливи Најлон Серпентина Патент 10PCS 3 16 Инчен Најлон Невидливи за Шиење Патент Bulks Скриен Патент

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : Изработени од најлон, силни и издржливи.Преносни големина : На патент е околу 17 инчи во должина, како и на патент е околу 16 инчи, од дното до врвот.Широко се користи : разни прирачник DIY како багаж додатоци, домашен текстил, облека, додатоци, чевли додатоци, итн.Едноставен дизајн : прегледен и атмосферски, убава и практична, прекрасна изведба, секој детал е јасно видлива, избрани висок квалитет на патент глави, висок квалитет на авто-заклучување не се лизга синџири, и главата и опашката се направени од ултразвучно топлина за да спречите испаѓање, и висока прецизност експлозија-доказ крои.Пакетот вклучува : 10 PCS 3#16inch крпа работ најлон невидливи патентите.Боја : Црна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Namaste Месечината Патент се Повлече,Нп Јога Накит,Зен Дрво Hummer Затворач,Јога Месечината Патент се Повлече,Пријател

Материјал : Алуминиум,Стакло.Месечината Големина : 32милиметри*38mm,Стаклена купола Големина : 16mm.На Патент

DEN 45.12