• Новак
YaHoGa 10pcs 24 Инчи Невидливи Патентите се Скрие Патентите за Шиење, да се Облекува, Облека, Облека, Перница, по мера, Занает (Црна, 24)

YaHoGa 10pcs 24 Инчи Невидливи Патентите се Скрие Патентите за Шиење, да се Облекува, Облека, Облека, Перница,

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Должина : 24 инчен од дното кон врвот (забите должина), со целосна должина е 25 инчен крај до крај.Количина : 10pc Пакет, Боја : црна.МАТЕРИЈАЛ : патентите се направени од најлон, силна и лесна за употреба.Ya Ho Ga #3 Невидливи патентите за Шиење, да се Облекува, Облека, Облека, Перница, по мера , Занает.Боја : Црна | Големина : 24 Инчи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Namaste Месечината Патент се Повлече,Нп Јога Накит,Зен Дрво Hummer Затворач,Јога Месечината Патент се Повлече,Пријател

Материјал : Алуминиум,Стакло.Месечината Големина : 32милиметри*38mm,Стаклена купола Големина : 16mm.На Патент

DEN 45.12