• Новак
Од 2 до 5 Парчиња, 5 Број 25-70 cm Монтажни Смола Патент се Отвори за Заклучување Пластични Zip Шиење Сет (Боја : Бела, Големина : 35cm)

Од 2 до 5 Парчиња, 5 Број 25-70 cm Монтажни Смола Патент се Отвори за Заклучување Пластични Zip Шиење Сет (Боја

DEN 346.80

Достапност
Достапно за нарачка

Опис на производот : 5 Број 1 смола патент.Материјали : најлон ткаенина и гумени бендот.Боја : 19 бои на располагање.Големина : Број 5 патент, нето должина 25 см / 30 cm / 35 см / 40 см / 50 см / 55 cm / 60 cm / 0 cm (10 инчен -12 инчен -14 во) 16 инчен -20 инчен - 20 инчи -22 инчен -22 инчен -22 инчен -23.6 инчен -27.5 инчи). 5. Патент ширина : 3millimeter6. Количина : 2-5 PCS7. Ова е изборот на везана работа, облека, детски облека, , надолу јакна и занает.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Математика Наставник Подарок Кормило Патент се Повлече Назад на Училиште Подарок-Математика Накит-Математика

Материјал : Алуминиум,Стакло.Кормило големина : 35mm*40mm,Стаклена купола Големина : 20mm.На Патент е покриен с�

DEN 45.12