• Новак
Inov-8 Жените Parkclaw 275 Трага Работи за Чевли

Inov-8 Жените Parkclaw 275 Трага Работи за Чевли

DEN 2016.00

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетички-и-мрежа.Произведено во САД или Увезуваат. ➤ ШИРОК ПЕТИ КУТИЈА - На чевли има пространа пети кутија која овозможува дополнителен простор за нозете splay и пети шаване, помагајќи им да помогне со удобност и стабилност на подолг трага работи каде што нозете ќе природно почнат да се издува. ➤ РАЗНОВРСНА ДИЗАЈН - 4mm длабоко гкл понуда феноменална контрола врз двата патот и светлината патеки.Супер светло за сите перница и поддршка, совршен чевли за тркачите кои сакаат да се на чекор исклучување на патишта и врз патеки почесто. ➤ ДОДАДЕ УДОБНОСТ - На поместена јазик е дебела доволно да се чувствуваат мека и кадифен без чувство премногу обемни, додека поместена пета кафез нуди дополнителни тапацир за навистина удобно се вклопуваат директно надвор од кутијата. ➤ ГОЛЕМИНА ИМАЈТЕ На ум - чевли дојде до 5 на нашата одговара скала (1 тесен - 5 широк).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат