• Новак
frysen Трчање Mens Жени Тренери Спорт Салата Одење Џогирање Атлетик Фитнес Отворено Патики Z3027 6.5-11.5 НАС

frysen Трчање Mens Жени Тренери Спорт Салата Одење Џогирање Атлетик Фитнес Отворено Патики Z3027 6.5-11.5 НАС

DEN 815.76

Достапност
Достапно за нарачка

84 инчен = нога должина 250mm = ЕВРА 40 US 7. 【Употреба Повод】 - Мажите спортски чевли се погодни за различни прилики, како што се трчање, одење, фитнес, вежбање, џогирање, патни и дневни работа.Ве молиме да се измери должината пред да ја купите и потоа да го изберете соодветна големина според табелата подолу.Трчање Mens Жени Тренери Спорт Салата Одење Џогирање Атлетик Фитнес Отворено Патики 6.Дише ткаенина поставата е мека против кожата, и удобен за носење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ciadoon Куче Чевли Женска Девојки Работи Тенис Одење Чевли Атлетски Крос Обука Џогирање Спортски Патики Подароци

Гумен ѓон.Класичен outsole амортизирање дизајн во овие секојдневен чевли е повеќе shockproof, Антилизга гумени o

DEN 1439.76