• Новак
frysen Трчање Mens Жени Тренери Спорт Салата Одење Џогирање Атлетик Фитнес Отворено Патики Z3027 6.5-11.5 НАС

frysen Трчање Mens Жени Тренери Спорт Салата Одење Џогирање Атлетик Фитнес Отворено Патики Z3027 6.5-11.5 НАС

DEN 815.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.02 инчен = нога должина 280mm = ЕВРА 46.84 инчен = нога должина 250mm = ЕВРА 40 US 7. Внимание : Ние сме исти чевли за Жени големина, можете да кликнете нашата продавница да се погледне.【Машка обувка на Табелата】НИ 6. 【Не се Лизга и Носат Отпорни】 - дизајнот не се лизга мали плоштади, не само што може да се направи чевли се наведнуваат флексибилно, се повеќе се подобри грчевито држејќи се за способност и анти-пропадна ефект.Ве молиме да се измери должината пред да ја купите и потоа да го изберете соодветна големина според табелата подолу. 【Мека Единствен и Лесно да се Наведнуваат】 - Трчање мажите спортски чевли употреба гумен ѓон кој е мека и лесно да се наведнуваат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат