• Новак
Dynafit во машка Конкуренција Трчање, 14.5

Dynafit во машка Конкуренција Трчање, 14.5

DEN 3358.80

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.На DYNAFIT Ултра 100 Трага Работи чевли нуди максимална амортизирање.Тоа беше развиена за сите спортисти кои се борат да го освојат ултра-долги растојанија.Максималниот број на јачината гарантира удобно се вклопуваат, дури и по завршувањето на работното време на водење на предизвикувачки патеки.Потребни амортизирање беше клучен фокус во текот на развојот на Ултра 100 midsole.Во комбинација со POMOCA outsole, тркачите се одлични амортизирање и одлична контрола на сите површини и услови.Направени за спортисти во потрага по патека за трчање чевли со максимална амортизирање и удобно се вклопуваат.Оптимални перформанси во сите услови на алпски патеки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ciadoon Куче Чевли Женска Девојки Работи Тенис Одење Чевли Атлетски Крос Обука Џогирање Спортски Патики Подароци

Гумен ѓон.Класичен outsole амортизирање дизајн во овие секојдневен чевли е повеќе shockproof, Антилизга гумени o

DEN 1439.76