• Новак
Паста за заби, Анти-инфламаторни Заби Белење Крем Паста за заби

Паста за заби, Анти-инфламаторни Заби Белење Крем Паста за заби

DEN 2308.80

Достапност
Достапно за нарачка

Направен од бамбус јаглен и други природни состојки, безбедна и лесна за орална нега.пеперминт ви остава чувство уверени во текот на денот.Ефикасно да ги отстраните дамките, белење на заби, анти-инфламаторни, третман на усна чир, крварење на гингивата, превенција од разни заеднички орални болести.Сеопфатно решавање на проблемот на лош здив, денталниот плак, усни чир во желудникот итн.Без сулфати, fluorides, вештачки бои или хемикалии, совршен за секојдневна употреба.Сеопфатно решавање на проблемот на лош здив, денталниот плак, усни чир во желудникот итн Ефикасно да ги отстраните дамките, белење на заби, анти-инфламаторни, третман на усна чир, крварење на гингивата, превенција од разни заеднички орални болести.Refresh пеперминт ви остава чувство уверени во текот на денот.Направен од бамбус јаглен и други природни состојки, безбедна и лесна за орална нега.Без сулфати, fluorides, вештачки бои или хемикалии, совршен за секојдневна употреба.

Спецификацијата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Toothpaste
Color:
As Pictures Show
Net Content:
100ml
Package List:
1 * Toothpaste :

Со стоката дадена додека купуваат

Длабоко Чистење Пена Паста За Заби, Ултра Парична Казна Мус Пена Паста За Заби Белење,Интензивна Дамка Отстранување

【Пена Паста за заби Почиста】Тоа им помага да се намали чувствителни на болка и нечистотија.Оваа формул

DEN 2217.60