• Новак
Brrnoo Освежување Паста за заби, Паста за заби Белење за Возрасни за Дома за Патување

Brrnoo Освежување Паста за заби, Паста за заби Белење за Возрасни за Дома за Патување

DEN 256.56

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа паста за заби е специјално дизајниран за отстранување на плак, freshen здив и ги избелуваат забите.Не само што може да ви се чисти забите, но исто така може да помогне да се спречи расипување на забите и гингивит.Екстракт од природни растителни, нека природни нане растенијата арома пополнете вашата уста, и направете ја вашата уста освежување.Направени од органски состојки, безбедно и безопасно, нема да предизвика иритација на вашите заби.Паста за заби да ги отстраните чуден мирис во вашата уста, особено мирисот на цигари и кафе.Функција : 1. Направени од органски состојки, безбедно и безопасно, нема да предизвика иритација на вашите заби.2. Не само што може да ви се чисти забите, но исто така може да помогне да се спречи расипување на забите и гингивит.3. Паста за заби да ги отстраните чуден мирис во вашата уста, особено мирисот на цигари и кафе.4. Оваа паста за заби е специјално дизајниран за отстранување на плак, freshen здив и ги избелуваат забите.5. Екстракт од природни растителни, нека природни нане растенијата арома пополнете вашата уста, и направете ја вашата уста освежување.Спецификација : Предмет Тип : Toothpaste Net Содржина : 120g Efficacy : Чисти забите, freshen здив, зајакнување на забната глеѓ, се грижи за здрави непца Пакет Листа : 1 x Паста за заби.

Спецификацијата

Item Type:
 Toothpaste
Net Content:
120g
Efficacy:
Clean teeth, freshen breath, strengthen tooth enamel, cares for healthy gums
Package List:
 1 x Toothpaste :

Со стоката дадена додека купуваат