• Новак
Пена за чистење Паста за заби, Длабоко Чистење Нежна Пена Пена Паста за заби се Отстрани Забот Дамки за Грижа за Забите во Толпата за Секојдневна Употреба

Пена за чистење Паста за заби, Длабоко Чистење Нежна Пена Пена Паста за заби се Отстрани Забот Дамки за Грижа

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Парична казна Пена : Паста за заби со богата и нежна пена, целосно во устата агол, поправка на проблемите со забите.Преносни : Пена паста за заби е мал во големина и лесно да се носат, да ги задржи вашиот здив освежување на сите времиња.Чистење на забите : Заштита на усни и заби здравје, ефикасно да се спречи заболување оток, отстрани забот на дамки.Лесен за Употреба : Пумпа дизајн, во голема мера се зголеми употребата стапка на паста за заби и напор, и може да се избегне со отпад.Withening : Користете четка за заби со мус паста за заби за 3 минути, а потоа исплакнете темелно да се исчисти и да заличи на вашите заби.Функција : 1. Парична казна Пена : Паста за заби со богата и нежна пена, целосно во устата агол, поправка на проблемите со забите.2. Преносни : Пена паста за заби е мал во големина и лесно да се носат, да ги задржи вашиот здив освежување на сите времиња.3. Лесен за Употреба : Пумпа дизајн, во голема мера се зголеми употребата стапка на паста за заби и напор, и може да се избегне со отпад.4. Withening : Користете четка за заби со мус паста за заби за 3 минути, а потоа исплакнете темелно да се исчисти и да заличи на вашите заби.5. Чистење на забите : Заштита на усни и заби здравје, ефикасно да се спречи заболување оток, отстрани забот на дамки.Спецификација : Предмет Тип : Пена Toothpaste Material : Organic Features : Голема количина на парична казна пена, нежен и благ, независни packaging Net Содржина : 60ml Scope на Примена : Погоден за грижа за забите во толпата рок на траење : 3 години Пакет Листа : 1 x Пена Паста за заби.

Спецификацијата

Item Type:
Foam Toothpaste
Material:
Organic
Features:
Large amount of fine foam, delicate and mild, independent packaging
Net Content:
60ml
Scope of Application:
Suitable for dental care crowd
Shelf Life:
3 years  
Package List:
1 x Foam Toothpaste :

Со стоката дадена додека купуваат