• Новак
Белење на Паста за заби,Сода бикарбона Паста за заби Длабоко Чистење Белење на Интензивна Дамка Отстранување Борбата Крварење на Непцата Паста за заби Природни Да?

Белење на Паста за заби,Сода бикарбона Паста за заби Длабоко Чистење Белење на Интензивна Дамка Отстранување

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Сода бикарбона е потентен паста за заби.Оваа паста за заби белење е најефикасен природен детергент кој го користи моќни чистење моќ на сода бикарбона.За разлика од обичните паста за заби белење, таа содржи штетни абразиви и хемикалии и реагира со впива сода бикарбона.Може да се чистат длабоко и отстранување на лошиот здив,ги Отстранува кафе, чај, вино и тутун дамки.Безбедно да се чисти и полирање на забите, го зајакнува емајл, за џвакање го подобрува здравјето и freshens здив.Без флуор, triclosan, пероксид ќе му наштети на вашиот кариес.Функција : сода бикарбона е потентен паста за заби.Оваа паста за заби белење е најефикасен природен детергент кој го користи моќни чистење моќ на сода бикарбона.За разлика од обичните паста за заби белење, таа содржи штетни абразиви и хемикалии и реагира со впива сода бикарбона.Може да се чистат длабоко и отстранување на лошиот здив,ги Отстранува кафе, чај, вино и тутун дамки.Безбедно да се чисти и полирање на забите, го зајакнува емајл, за џвакање го подобрува здравјето и freshens здив.Постојат два производ стилови за да изберете од, страст овошен вкус и вкус на боровинки да се задржи вашата уста свежи и спречување на расипување на забите; зајакнување на забите и непцата Без флуор, triclosan, пероксид ќе му наштети на вашиот шуплини Овој производ гарантира 100% нов висок квалитет на производите, што е дефинитивно добра работа што не може да се пропушти.Тип : Сода Паста за заби Нето Тежина : 220g Количина : 1 Шише Карактеристики : Заб Чистење, Орална Нега, Белење, Притиснете Type Notes : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, бојата на објектот може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Сода Паста за заби.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат