• Новак
Американската Биотехнолошка Лабораторија - Сребрена Biotics - Заб Гел - Природно Промовира Здрави Непца и Заби - SilverSol Исполнет - Тројно Дејство Глацијални Нане со Ксили

Американската Биотехнолошка Лабораторија - Сребрена Biotics - Заб Гел - Природно Промовира Здрави Непца и Заби

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

Тројно дејство формула со Silver Sol, Ксилитол, и Терапевтски Одделение Масло Нане.До 12 Часа на Заштита : Независни клиничките испитувања покажаа значајни резултати во малку, како и 1 недела.Пробиотик Пријателски : Природно промовира здрави заби и непца со природни и органски состојки.Не Абразивни.Не BPA, Triclosan, Глицерин, Флуор, Parabens, или Натриум Лорел Сулфати.Silver Sol Заб Гел е комбинација на единствени придобивки на нашиот патентиран Silver Sol Технологија со USP потврдена ксилитол и 100% чист и природни терапевтски одделение органско пеперминт масло да се создаде нова моќна заб гел дизајниран за да им помогне исчисти забите како ниеден заб гел има направено досега.За разлика од другите заби гелови и пастите за заби, нашите Silver Sol Заб Гел е семејство пријателски.Ние сме добиле ослободи од флуорид, parabens, SLS, вештачки бои и го направиле тоа не абразивни.Патентирана Silver Sol Технологија.USP потврдена ксилитол. 100% чиста и природна терапевтски одделение органско масло нане.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Арм & Чекан Комплетна Нега на домашни Миленичиња Паста за заби за Куче Здив, Пет Четка за заби, Куче Стоматолошка

АРМ & ЧЕКАН КУТРЕ СТОМАТОЛОШКА ГРИЖА за ПОЛНЕЊЕ –Направете вашето куче е стоматолошка грижа на следнот�

DEN 155.76

Длабоко Чистење Пена Паста За Заби, Ултра Парична Казна Мус Пена Паста За Заби Белење,Интензивна Дамка Отстранување

【Пена Паста за заби Почиста】Тоа им помага да се намали чувствителни на болка и нечистотија.Оваа формул

DEN 2217.60