• Новак
Проф. Д-Р Katz TheraBreath Oxygenating Паста За Заби, Свеж Здив, 4 Унца

Проф. Д-Р Katz TheraBreath Oxygenating Паста За Заби, Свеж Здив, 4 Унца

DEN 968.16

Достапност
Достапно за нарачка

Блага Нане Вкус.Анти Празнина/Анти Забен Камен Формула.Стоматолог се препорачува за лош здив, сува уста, и canker рани.Работи веднаш да се запре лош здив и помага во контрола на сува уста со смирувачки алое вера.Без вештачки вкусови, бои, или детергенти.Д-р.Katz Thera Breath Oxygenating Паста За Заби, Свеж Здив, 4 Унца.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат