• Новак
Јапонија Здравје и Лична Нега - Minon амино Влажна лек благи белење 30g (квази-лекови)AF27

Јапонија Здравје и Лична Нега - Minon амино Влажна лек благи белење 30g (квази-лекови)AF27

DEN 1051.20

Достапност
Достапно за нарачка

Медиум кожата белење на кожата која е подложна на надворешни стимули и исто така го спречува тоа.Навлажнувачки суштината.Потиснува формирањето на меланин и го спречува места и пеги.Изгореници спречува топлотни удари по снег гори, и затегнува кожата.Јапонија Здравје и Лична Нега - Minon амино Влажна лек благи белење 30g (квази-лекови) *AF27*.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Длабоко Чистење Пена Паста За Заби, Ултра Парична Казна Мус Пена Паста За Заби Белење,Интензивна Дамка Отстранување

【Пена Паста за заби Почиста】Тоа им помага да се намали чувствителни на болка и нечистотија.Оваа формул

DEN 2217.60