• Новак
Чајно Дрво Терапија Паста за заби со Сода бикарбона ( 5-Pack)

Чајно Дрво Терапија Паста за заби со Сода бикарбона ( 5-Pack)

DEN 655.68

Достапност
Достапно за нарачка

МУЛТИ ВРЕДНОСТ 5-PACK!Ќе се купуваат ПЕТ од Чајно Дрво Терапија Паста за заби со Сода бикарбона Овој производ обезбедува двојна чистење на системот на Калциум Карбонат и Натриум Бикарбонат за секој ден употреба.Само dual чистење на системот на природен паста за заби со Магдонос Семе на Нафта како природен здив два.Природни двојна чистење на системот Природно антисептички својства Намалува плакета и tartar The сите n.Природни Белење На Паста За Заби Со Масло Од Чајно Дрво.Количина : МУЛТИ ВРЕДНОСТ ПАКЕТ!Ќе се купуваат Опис : ПРИРОДНИ ПАСТА за заби Големина на Единица : 5 МЛ Бренд : ЧАЈНО ДРВО ТЕРАПИЈА. 5-единица ВРЕДНОСТ ПАКЕТ од Чајно Дрво Терапија Паста за заби со Сода бикарбона - само dual чистење на системот на природен паста за заби со Магдонос Семе на Нафта како природен здив два.Природни двојна чистење на системот Природно антисептички својства Намалува плакета и tartar The сите природни двојна чистење на системот во Чајно Дрво Терапија Паста за заби обезбедува и Калциум Карбонат и Натриум Бикарбонат.Терапевтски одделение Масло од Чајно Дрво со нејзиното природно антисептички својства контроли на бактерии кои предизвикуваат плак и забен камен.Магдонос семе на нафта природно ќе freshen вашиот здив.Чајно Дрво Терапија Паста за заби, Чајно Дрво Терапија Белење на Паста за заби и Чајно Дрво Терапија миење на устата, комбинирана со соодветно четкање и орална нега ќе ја напушти забите се чисти, вашите непца здрави и вашиот здив освежен!Овој производ обезбедува двојна чистење на системот на Калциум Карбонат и Натриум Бикарбонат за секој ден употреба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Длабоко Чистење Пена Паста За Заби, Ултра Парична Казна Мус Пена Паста За Заби Белење,Интензивна Дамка Отстранување

【Пена Паста за заби Почиста】Тоа им помага да се намали чувствителни на болка и нечистотија.Оваа формул

DEN 2217.60

Арм & Чекан Комплетна Нега на домашни Миленичиња Паста за заби за Куче Здив, Пет Четка за заби, Куче Стоматолошка

АРМ & ЧЕКАН КУТРЕ СТОМАТОЛОШКА ГРИЖА за ПОЛНЕЊЕ –Направете вашето куче е стоматолошка грижа на следнот

DEN 155.76