• Новак
V34 Боја Пенкалата Паста За Заби, Nhpro Глеѓ Грижа, Пумпа Тип Whitener За Нега На Забите, 2 Парчиња Забите, Чистење Забната Паста За Заби Белење На Емајлот Грижа Паста За Заби

V34 Боја Пенкалата Паста За Заби, Nhpro Глеѓ Грижа, Пумпа Тип Whitener За Нега На Забите, 2 Парчиња Забите,

DEN 1584.00

Достапност
Достапно за нарачка

[Пурпурна Паста за заби Ефекти] : Ефикасно ги избелуваат забите, се распаѓаат на пигментацијата на површината на забите, намалување на дамки, и да ти веќе не се жолти заби. [Портокал Паста за заби Ефекти] : да се Спречи гниење и да се заштити непцата, поправка на заби, и освежување на здивот.Намалување на забите чувствителност, овозможувајќи ви да можат слободно да уживаат во голем број на мраз или жешка храна. [Моќен Чистење] : Паста за заби има моќно чистење способност.Тоа може да навлезат пукнатини во забната глеѓ и го отстраните храна остатоци, забниот камен и длабоко дамки вградени таму. [Безбедно Состојки] : Направена со билни состојки екстракт, тоа е крајната безбедност решение за сите на кафе, чај или чад љубовници, обезбедување на вас со јасна белење ефект и новак ѕвонење за вашите непца и заби. [Уникатен Дизајн] : Ергономски притискање дизајн, лесен за употреба, без отпад.Мали димензии, мала тежина, може да се случи со вас, погодно за вас да се користи во секое време, насекаде!.V34 Боја Пенкалата Паста За Заби, Nhpro Глеѓ Грижа, Пумпа Тип Whitener За Нега На Забите, 2 Парчиња Забите, Чистење Забната Паста За Заби Белење На Емајлот Грижа Паста За Заби Дамки Карактеристики : 1. Избелуваат забите, да се направи вашата насмевка повеќе убави. 2. Намалување на забот на дамки, така што веќе не се жолти заби. 3. Свеж здив и лош здив, грижа за забите. 4. Намалување на забите чувствителност, што ќе ви овозможи да уживаат во сите видови на мраз или топла работи слободно.Спецификација : Нето Содржина : 30 ml рок на траење : 3 Години Димензии : 3.4 3.4 x x 12.5 cm Операција Метод : Притиснете Тип на Функција : Заб Чистење, Орална Нега, Заб Белење Пакетот Вклучува : 2 Buc x Паста за заби.

Спецификацијата

Net Content:
30 ml
Shelf Life:
3 Years
Dimensions:
3.4 x 3.4 x 12.5 cm
Operation Method:
Press Type
Function:
Tooth Cleaning, Oral Care, Tooth Whitening
Package Includes:
2 Pcs x Toothpaste :

Со стоката дадена додека купуваат

Длабоко Чистење Пена Паста За Заби, Ултра Парична Казна Мус Пена Паста За Заби Белење,Интензивна Дамка Отстранување

【Пена Паста за заби Почиста】Тоа им помага да се намали чувствителни на болка и нечистотија.Оваа формул

DEN 2217.60

Мус-Паста за заби Лесен за Употреба Длабоко Чистење на Непцата,Дамка Отстранување на Заб Белење на Свежо Устата

Применува тоа, околу устата да се придржуваат штетни супстанции и на нив од забите.Содржи природни сост�

DEN 47.76