• Новак
Видео Игра Корист Кеси Со Налепници Видео Игра Колачиња, Бонбони Третираат Корист Кеси за Деца Момчиња Игра Тема Роденден Резерви (24 Парчиња)

Видео Игра Корист Кеси Со Налепници Видео Игра Колачиња, Бонбони Третираат Корист Кеси за Деца Момчиња Игра

DEN 1634.40

Достапност
Достапно за нарачка

Широк спектар на употреба : овој бонбони торба е погоден за сите видови на партии, семејни дружења, роденден партии, фестивал забави и прослави; Тоа е исто така убав избор за подарок кеси, погоден за давање партија подароци, содржат лешници, бисквити, грицки, бонбони, чоколада, мали торти и други видови на храна; хартиена кеса може да се добијат мали играчки или други објекти, а исто така може да се примени за надворешна излети и кратки патувања.Сигурен материјали : овие игра во текот лекување на чанти се направени на квалитетот kraft на хартија, тие не се лесно да се пробие во влажни вода, не е лесно да се брчка кога укината, и нема да имаат страшна мирис, можете да ги користите безбедно.1 инчен Пакетот вклучува : 24 Парчиња бонбони хартиени кеси Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Обновливи и практична настава : Овие бонбони видео хартија кутии се изработуваат од квалитетни kraft на хартија, па така овие подарок перница не се лесно да се скрши или солза, но лесен за складирање и за носење, можете да ги користите за многу пати кога ќе треба да ги чувате мали предмети, тие се практични и во двете партиски материјали и секојдневно ги користи.Лесно да се носат : партијата корист торба е 8.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.Интересна шема дизајн : овие лица goody торби имаат убави и роман изглед, богати и светли бои, тие се погодни за момчиња, девојки и возрасни, и може да донесе интересно искуство за луѓето во разни роденден партии, игри и забави.Партија декорација избор : пакетот вклучува 24 парчиња хартиени кеси, ќе треба на овие вреќи да се одржи закуски и реквизити во различни роденден партии, празник партии и игра места, овие кеси се практични и на доволно количество исто така, може да се сретнат разни потреби.1 инчен во големина, која може да биде преполна со едноставна лента или налепница, и е погодно за вас да се земе во секое време, тоа може да биде укината и чуваат без простор-време хартиена кеса за да се зачува простор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

228 Парчиња ноќ на Вештерките Партија се Сретне ноќ на Вештерките Партија се Сретне Играчки ноќта на Вештерките

Голем број на ноќта на Вештерките партија услуги : пакетот содржи вкупно 228 парчиња интересни ноќта на В�

DEN 479.76