• Новак
Љубопитни Умови Зафатен Кеси 48 Велигден Mochi и Puffer Set - Пиле Bunny Јагне Тематските Mochi Squishy Животни - Kawaii - Сензорни, Стрес, Fidget Партија Корист Играчка (4 Десетина)

Љубопитни Умови Зафатен Кеси 48 Велигден Mochi и Puffer Set - Пиле Bunny Јагне Тематските Mochi Squishy Животни

DEN 959.76

Достапност
Достапно за нарачка

Големината варира малку од стил, но се околу 1,5" x 1.На кокошки имаат мека гума шила и супер-squeezable текстура.Безбедно и нетоксичен.Животните се супер меки и се направи еден убав мал прст fidget.Стилови ги вклучуваат : bunny, овци, & пиле.Секое животно е поединечно завиткани.Тие ќе се вклопуваат совршено за Велигден јајца за јајце лов!.Стилови ги вклучуваат : bunny, овци, & пиле.Овие ќе биде супер симпатична во Велигден кошница или внатре јајца за јајце лов.Овој комплет вклучува 48 (4 Десетина) Велигден-тематските новина играчки.Кога ќе се притисне овие puffer топки, на воздушен меур произлегува од внатрешноста.Овој комплет вклучува 48 (4 Десетина) Велигден-тематските новина играчки.Тие имаат единствена, речиси смолист се чувствуваат.Овие ќе биде супер симпатична во Велигден кошница или внатре јајца за јајце лов.Големината варира малку од стил, но се околу 1,5" x 1.Секое животно е поединечно завиткани.Вклучува : 24 Easer Mochi Играчки - Овие симпатична critters се малечки squishy-мека jiggly животни кои се Велигден или Пролет тематските.Тие имаат единствена, речиси смолист се чувствуваат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

228 Парчиња ноќ на Вештерките Партија се Сретне ноќ на Вештерките Партија се Сретне Играчки ноќта на Вештерките

Голем број на ноќта на Вештерките партија услуги : пакетот содржи вкупно 228 парчиња интересни ноќта на В�

DEN 479.76