• Новак
24 Парчиња Мали Спирала Тетратки Сирена Мини Notepad со Сирена Скала Деца Училница Канцелариски Материјали за Сирена Роденден на Вљубените ќе се Сретне Под Океанот Тем

24 Парчиња Мали Спирала Тетратки Сирена Мини Notepad со Сирена Скала Деца Училница Канцелариски Материјали

DEN 323.76

Достапност
Достапно за нарачка

Обилна количина : ќе бидат обезбедени со 24 сирена спирала тетратки, доволна количина за да ги задоволат вашите разни потреба и замена; се Направени од хартија материјал, тие се безбедни, дебели, и ќе биде голем хит на било која партија да добиете љубов на девојките.Сирена стил : постојат различни и смешни море тема елементи на море лаптоп, како што се сирена скали, морска ѕвезда, seahorse, сирена, школки, полжави, алги и сл., кои се во светли бои и живи модели, додавајќи шарени допир на сирена тематските роденден и под океанот тематските партија.Џеб големина : големината на девојка белешка рампа е околу 6 x 10 cm/ 2.36 x 3.94 инчи, што е мал, компактен и лесен, па е погодно за вашите да го стави во џебот, чанта или ранец кога ќе излезе, Секој лаптоп вклучува 20 парчиња хартија за да земе белешки, кои служат за долго време.Празни внатре страници : adoptting празно дизајн, внатре страници на мали пурпурна лаптоп е погоден за вас да пишуваат или да се подготви убави слики, да им се овозможи да се создаде она што го сакате; Со убава текстура, хартија е мазна, и мастило не е лесно да крварат, која ќе ви даде пријатно искуство.Лесно може да се прочитаат : захефтана со бела железо двојно калеми, овие мини лаптопи партија услуги се лесни за читање и не остави никакви знаци, погоден за сирена-тематските роденден страни, под океанот тематските партии, девојки розова тематските училишните активности, итн., за да го исклучите бајка атмосфера.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Сет од 6 Парови Кристал Бебе Туш Декорација, Децата Партија Материјали, Бебе Туш Сувенири Колекција Врати Услуги

Сет од 6 Парови.Големина : 2*0.8 во / 5*3cm (Еден чевел ); N W 0.11 lb / 50g (Еден чевел ).Совршен за бебе туш партија.Голе�

DEN 959.76

228 Парчиња ноќ на Вештерките Партија се Сретне ноќ на Вештерките Партија се Сретне Играчки ноќта на Вештерките

Голем број на ноќта на Вештерките партија услуги : пакетот содржи вкупно 228 парчиња интересни ноќта на В�

DEN 479.76

Сладолед Партија Кеси, сладолед Тема Партија Услуги Кеси, Партија Материјали, Бонбони Добрите Лекување на Подарок

Одличен Материјал : Направен од природен памук, лен, мириса добро, обновливи и екопријателски.Кеси Голем

DEN 335.76