• Новак
6 Парчиња Оптички Влакна светне Стапче, LED Трепка Играчка Прачки со Батерии Вклучени, Забава Светлина-up Роденден Услуги, Led Светло Самовила се Држиме Патрола Стапче G

6 Парчиња Оптички Влакна светне Стапче, LED Трепка Играчка Прачки со Батерии Вклучени, Забава Светлина-up Роденден

DEN 383.52

Достапност
Достапно за нарачка

Боја : Розова, Зелена, Сина, Бела.Применливи прилики : главната цел на сјајот стап е да се расположи, и тоа е широко се применуваат во различни големи настани како што се концерти, спортски исполнува, Божиќ, ноќта на Вештерките, и carnivals, Oktoberfests, вечерни настани, партија партии, бар ноќи, создавање среќни и романтична атмосфера; Тоа е исто така се применуваат во одликувања и играчки за прослави, фестивали и настани.Батеријата управувани : овие шарени оптички влакна стапови играчки лесно да се работи, и погодна за вечер страни, Вие само треба да се повлече од изолационен пластична фолија на сјајот стап, притиснете го прекинувачот копчето, и тие ќе емитираат светлина На целиот LED блиц е дизајниран да бидат мали и преносливо, што е погодно да ги носите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Сет од 6 Парови Кристал Бебе Туш Декорација, Децата Партија Материјали, Бебе Туш Сувенири Колекција Врати Услуги

Сет од 6 Парови.Големина : 2*0.8 во / 5*3cm (Еден чевел ); N W 0.11 lb / 50g (Еден чевел ).Совршен за бебе туш партија.Голе�

DEN 959.76

228 Парчиња ноќ на Вештерките Партија се Сретне ноќ на Вештерките Партија се Сретне Играчки ноќта на Вештерките

Голем број на ноќта на Вештерките партија услуги : пакетот содржи вкупно 228 парчиња интересни ноќта на В�

DEN 479.76

Сладолед Партија Кеси, сладолед Тема Партија Услуги Кеси, Партија Материјали, Бонбони Добрите Лекување на Подарок

Одличен Материјал : Направен од природен памук, лен, мириса добро, обновливи и екопријателски.Кеси Голем

DEN 335.76