• Новак
Црвено Мики Маус Роденден Прибор,Вклучува 20 Хартија Плочи - 20 Салфетка - 1 Табела Ткаенина Служи 20 Гости

Црвено Мики Маус Роденден Прибор,Вклучува 20 Хартија Плочи - 20 Салфетка - 1 Табела Ткаенина Служи 20 Гости

DEN 1975.20

Достапност
Достапно за нарачка

Мики Маус Тема Партија Материјали Комплет Вклучува : 1 buc маса крпа, 20 парчиња хартија плоча, 20 компјутери табела салфетка, Целосно 41 Пакет!.Симпатична Црвено Мики Маус тема : Додадете посреќни атмосфера на вашето дете, нека вашето дете се интегрираат во оваа тема и да бидат среќни!.Погодна за Многу Прилики : Нашата Црвена Мики Маус партија материјали за полнење погоден за деца роденден партии, бебе туш,деца на училиште партии и страни, угостителство, отворено настани и така натаму!.Совршен подарок за Деца : Нашата Црвена Мики Маус партија материјали Исполнет со различни убави симпатична кул цртан филм слики, кои мора да биде совршен подарок за бебето, деца, девојчиња и момчиња. 100% ГАРАНТИРА И УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ - Ние сме апсолутно сигурни дека ќе ви се допаднат нашите производ - ако напротив не сте задоволни со сет, па ние нудиме 30 ден парите назад.Вашето задоволство значи дека во светот за нас.Па се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.ntact ни ако имате било какви прашања.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

228 Парчиња ноќ на Вештерките Партија се Сретне ноќ на Вештерките Партија се Сретне Играчки ноќта на Вештерките

Голем број на ноќта на Вештерките партија услуги : пакетот содржи вкупно 228 парчиња интересни ноќта на В�

DEN 479.76

Сладолед Партија Кеси, сладолед Тема Партија Услуги Кеси, Партија Материјали, Бонбони Добрите Лекување на Подарок

Одличен Материјал : Направен од природен памук, лен, мириса добро, обновливи и екопријателски.Кеси Голем

DEN 335.76

Сет од 6 Парови Кристал Бебе Туш Декорација, Децата Партија Материјали, Бебе Туш Сувенири Колекција Врати Услуги

Сет од 6 Парови.Големина : 2*0.8 во / 5*3cm (Еден чевел ); N W 0.11 lb / 50g (Еден чевел ).Совршен за бебе туш партија.Голе�

DEN 959.76

6 Парчиња Оптички Влакна светне Стапче, LED Трепка Играчка Прачки со Батерии Вклучени, Забава Светлина-up Роденден

Боја : Розова, Зелена, Сина, Бела.Применливи прилики : главната цел на сјајот стап е да се расположи, и тоа

DEN 383.52