• Новак
Крофна Тематските Партија Материјали Пакет-Пакет Вклучува Плочи и Салфетки за 8 Гости

Крофна Тематските Партија Материјали Пакет-Пакет Вклучува Плочи и Салфетки за 8 Гости

DEN 382.80

Достапност
Достапно за нарачка

Крофна Тематските Партија Материјали Пакет Вклучува Вечера Плочи, Десерт Плочи и Ручек Салфетки за 8 Гости. (8) 9" Вечера на Плочи и (16) Ручек Салфети (6.5", укината) функција избрани обоени крофни на розова позадина. (8) 7" Десерт Плочи доаѓаат во 3 избрани стилови.Оваа крофна страна пак е сигурен вчудоневиди крофна љубовник во вашиот живот!.Совршена вкусна партија снабдување пакет за родендени, пензионирање, десерт тематските страна, или на било кој повод!.Крофна Тематските Партија Материјали Пакет Вклучува Вечера Плочи, Десерт Плочи и Ручек Салфетки за 8 Гости. (8) 9" Вечера на Плочи и (16) Ручек Салфети (6.5", укината) функција избрани обоени крофни на розова позадина.(8) 7" Десерт Плочи доаѓаат во 3 избрани крофна стилови.Оваа крофна страна пак е сигурен вчудоневиди крофна љубовник во вашиот живот!Совршена вкусна партија снабдување пакет за родендени, пензионирање, или било кој повод!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат