• Новак
Minecraft Свиња Пари Банка бдп прикажува големи | Розова Pixelated 3D Заштеди Свинче Банка | Уникатен Подарок Идеја Совршен за Гејмери

Minecraft Свиња Пари Банка бдп прикажува големи | Розова Pixelated 3D Заштеди Свинче Банка | Уникатен Подарок

DEN 249.60

Достапност
Достапно за нарачка

Свинче банка : Кој подобро да се задржи вашиот хард-заработени пари безбедно од свинче банка, врз основа на фамозно pixelated видео игра Депозит вашите пари преку слот на нејзиниот врв; Мерки 19cm (7.5") широк.Еко-пријателски : Оваа ставка е направен со бдп прикажува големи, органски додаток што го прави дома compostable, природно decomposable во депонии, и да се рециклира, па тоа е добро за околината и вашите дома декор.Богата заштеди : Stow далеку вашите пари во розова Minecraft Свиња Пари Банка која функционира и како безбедно парични кутија и се одличен декоративен дел за фанови на играта да се задржи на својата полица.Официјално лиценцирани стока : Овој кул изборот е единствен прилог на било кој љубител е поставена.Им даде на овој колектор е објектот да се мажи, жени, фанови, деца, момчиња и девојки кои сакаат поп-културата забава.Забава подароци за забава на луѓето : За оние кои се во потрага по кул работи и сите работи geek, луд, и уникатна, ние сме горди да се создаде врвот продажба играчки, чаши, колекционерски предмети, и подароци кои ги прават луѓето насмевка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат