• Новак
Кошмар Пред Божиќ Oogie Boogie ПВЦ Банка,Мулти Боја, Стандард, 4

Кошмар Пред Божиќ Oogie Boogie ПВЦ Банка,Мулти Боја, Стандард, 4

DEN 844.80

Достапност
Достапно за нарачка

Земја На Потекло : Кина.Број На Модел : 22654. Објектот Пакет Димензија : 4.0" L x 4.0" W x 8.0" H. Точка Пакет Тежина : 1.0 lb.Oogie Boogie Банка како пластика декоративни слика со паричка слот.Нашите кадифен poltergeist pooch од Тим Бартон е Кошмар Пред Божиќ секогаш испорачува стоката!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат