• Новак
IUGA Висока Половината Јога Панталони со Џебови, Стомакот Контрола, Тренингот Панталони за Жени 4 Начин се Водат Јога Leggings со Џебови

IUGA Висока Половината Јога Панталони со Џебови, Стомакот Контрола, Тренингот Панталони за Жени 4 Начин се

DEN 526.80

Достапност
Достапно за нарачка

Ние сме размислувале преку мали детали во секоја висок квалитет на парче што се создаде за да ги собере со твоите различни навики и чувство за стил.IUGA е начин на живот бренд кој ги комбинира Стил, Удобност и Ефикасност.Некои од нас се екслузивно Јога инструктори, и сите ние сакаме да ви донесе квалитет на производи за да им помогне на понатамошно вашата Јога пракса.Сè е кожата-friendly и влага-wicking.Машина За Миење.Ние создаваме секој производ од дното нагоре, имајќи големо внимание на сè, од материјали кои се користат за дизајн и одговара, исто како што расте на вашата пракса од основањето на комплицирано, ќе се јават и тешки вежби.Висока Waisted Дизајн.Функционална Џебови.Ултра-Водат Одговара (Доволно Дебелина пет консултирани и се собраа инспирација од некои од најдобрите јогиите во Јога космосот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат