• Новак
IUGA Висока Половината Јога Панталони со Џебови, Стомакот Контрола, Тренингот Панталони за Жени 4 Начин се Водат Јога Leggings со Џебови

IUGA Висока Половината Јога Панталони со Џебови, Стомакот Контрола, Тренингот Панталони за Жени 4 Начин се

DEN 526.80

Достапност
Достапно за нарачка

Нашите јога панталони вклучуваат скриени џеб во корселе и 2 надвор џебови да скривам вашиот најважен и да одат паричникот слободни.Ултра-Водат Одговара (Доволно Дебелина пет консултирани и се собраа инспирација од некои од најдобрите јогиите во Јога космосот.IUGA е начин на живот бренд кој ги комбинира Стил, Удобност и Ефикасност.Нашиот производ е дизајниран да се обликуваат совршено за вашето тело, давајќи ви рационализација изглед.Со висок пораст корселе, овие тренингот leggings за жените обезбеди стомак контрола и не ќе падне за време на вашиот големо влијание обука.Носењето на IUGA leggings кои се направени на не-види-преку ткаенина, може да го задржи својот ум во тренингот, без да се грижиш за видете преку нив.77% Полиестер, 23% Spandex.Сè е кожата-friendly и влага-wicking.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат