• Новак
Шарени Seashell Цвет Помине Уметност Лепило Налепници, Holographic Нокти Сирена Sequins, за Маникир Салон Дом

Шарени Seashell Цвет Помине Уметност Лепило Налепници, Holographic Нокти Сирена Sequins, за Маникир Салон Дом

DEN 119.76

Достапност
Достапно за нарачка

❀❀Безбедност Материјал : Безбедно материјал со пријателски техника, лесно да се применуваат врз вашите нокти кој нема да наштети на вашата прекрасна ноктите и кожата.Лесно да се отстрани со acetone кога не треба. ❀❀Благородна и Елегантен : Цветаат ефект ви носи здив на културата, високо-класа дизајн на мермер ви дава природен и благородна темперамент, Што го заслужуваат најдоброто помине дизајн. ❀❀Лесно Да се Примени : Притиснете го фолија на ноктите по примена на ноктите foils лепак, само неколку секунди, ќе може да се добие парична казна помине уметност дизајн.Совршен за сите дизајнер или ноктите љубовници. ❀❀Најдобар Подарок : Одличен подарок за вашите пријателки, вашата мајка, жена ти.Ноктите foils се одлични за природни или вештачки нокти, совршен за домашна употреба и ноктите салон. ❀❀Услуги на клиентите : Добредојдени да ги споделат вашата работа со повеќе помине љубовници.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ни испратите порака, било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа.Како да се Use1. Примена слој на ноктите foils лепак на ноктите.2. Место на ноктите фолија врз вашите нокти и притиснете го со ноктите алатки, бидете сигурни дека модели се добро пренесува на вашите нокти.Потоа пилинг помине foils хартија off.3. Нанесете слој на горниот слој за повеќе минатата и сушен со УВ ламба, а потоа можете да уживате во шарм на модата нокти украси.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

СЛОБОДЕН ВОЈНИК Мажите Руно Наредени Отворено Товар Пешачење Панталони водоотпорен Softshell Снег Скии Панталони

Лабава одговара, 1 инч отворени од стандардна големина.ОСТАНЕ ТОПОЛ : СЛОБОДЕН ВОЈНИК Снег Скии Руно Нар�

DEN 935.76

СЛОБОДЕН ВОЈНИК Мажите Руно Наредени Отворено Товар Пешачење Панталони водоотпорен Softshell Снег Скии Панталони

Лабава одговара, 1 инч отворени од стандардна големина.ОСТАНЕ ТОПОЛ : СЛОБОДЕН ВОЈНИК Снег Скии Руно Нар�

DEN 935.76