• Новак
Жените Надвор Рамо Черепот Мини Фустан Кратко Sleeve Лабава Облека Лето Секојдневен Т-Маица Замав Фустан

Жените Надвор Рамо Черепот Мини Фустан Кратко Sleeve Лабава Облека Лето Секојдневен Т-Маица Замав Фустан

DEN 347.76

Достапност
Достапно за нарачка

07" Должина : 88cm/34. К· Occations : Совршен за секојдневниот живот,одмор,плажа,забава,работа,коктел или други активности.Дише ткаенина, модерен цветни украси и секси мини стил.Нашите Фустан Големина Табела : Големина : S Големина : Мали Биста : 95cm/37.28" Половината : 76cm/29.77" Должина : 84cm/33.35" Хип : 80см/31.Стил Секси, Boho, Секојдневен,Симпатична Флорални, V Деколте, Backless, без Ракави, Линија, Шпагети Рака, Midi Должина, Flowy, Тенок појас, голем широк раб.Овој повик Т маица, фустан е исто така погоден за различни тело форми,Бремени жени, исто така може да го носат лесно.И на ткаенина не навремено како брзо,Можете да го спарите со ѓердан и јакна со тоа,различни убав изглед ќе се случи.35" Должина : 85cm/33.46" Големина : L Големина : Големи Биста : 105cm/41.Материјалот е тенка и грациозен и тоа слајдови убаво над вашата кожа.92" Хип : 84cm/33.50" Должина : 87cm/34.Совршен натпревар со strappy потпетици, сандали и флип-flop,Одличен подарок идеја.31" Половината : 72cm/28.Дизајнот на О-вратот може да ја истакнете вашата поставен collarbone и да покаже вашите добри figure,Because на слобода дизајн, бремени жени може лесно да се носат со неа,тоа е чисто и удобно Т кошула породилно облекува,Џеб дизајн го прави погодно за вас да излезе или да останат дома.77" Хип : 76cm/29.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

СЛОБОДЕН ВОЈНИК Мажите Руно Наредени Отворено Товар Пешачење Панталони водоотпорен Softshell Снег Скии Панталони

Лабава одговара, 1 инч отворени од стандардна големина.ОСТАНЕ ТОПОЛ : СЛОБОДЕН ВОЈНИК Снег Скии Руно Нар�

DEN 935.76