• Новак
MAGCOMSEN Мажите Брз Сува Работи Jogger Панталони со Патент Џебови Отвори Дното Sweatpants за Тренингот, Салата, Пешачење

MAGCOMSEN Мажите Брз Сува Работи Jogger Панталони со Патент Џебови Отвори Дното Sweatpants за Тренингот, Салата,

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Drawstring затворање.Премиум Ткаенини : 92% Полиестер;8% Spandex; Високо-Еластичен Брз Сува И Лесни Полиестер Ткаенини.Дише Еластична Корселе Со Drawstring За Подобро Се Вклопуваат.Рефлексивни Видливост Дизајн : Ова Jogger Со Рефлексивни Материјално Обезбедување на Широк Опсег На Движење и Одржување Безбедно за Време на Активности на Отворено. 3 Големи Патент Џебови : Двете Страни Трајни Патент Џебови Се Доволно Длабоко За Задржување На Паметен Телефон, И 1 Задниот Дел Патент Џеб Задржи Вашите Шанси И Завршува Безбеден.Совршен За Секој Ден Се Носат, Тренингот, Фитнес, Трчање, Одење, Bodybuilding, Пешачење, Качување.МАТЕРИЈАЛ : 90% Полиестер + 10% Spandex.Оваа панталони е направен за трчање, пешачење и повеќе, дише панталони комбинирајте удобност, одлично се вклопуваат и флексибилност.Тие се лесни, брзи сува и еластичен со 3 џебови.Популарната мажите пешачење панталони вашиот отворен за менување на времето и најтешките услови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат