• Новак
YASION Висока Половината Задник Кревање Против Целулитот Тренингот Leggings за Жените Scrunch Плен Јога Панталони TIK Tok Leggings Тесни

YASION Висока Половината Задник Кревање Против Целулитот Тренингот Leggings за Жените Scrunch Плен Јога Панталони

DEN 95.76

Достапност
Достапно за нарачка

✦✦ ЗАБЕЛЕШКА:Овие секси tiktok плен leggings имаат сите пристигна во НАС магацин и испорачуван .Ќе добиете предмети во рок од 2-10 работни дена!!.Еластична затворање.Машина За Миење. ➽➽Удобно Ткаенини : Плен scrunch leggings карактеристики еластичност, флексибилност и издржливост.Еластичен материјал обезбедува целосна покриеност за вас.Клеча доказ,дише,Влага wicking,брзо сушење, нека ви пот слободно, нека вежба незапирлив. ➽➽Плен Лифт Дизајн : Текстура leggings за жените доаѓа со runched плен дизајн за подобро push-up ефект,контура вашиот криви и насочување на својата природна форма, правење на вашиот задникот изгледа како сочни праски.Плус задник кревање функција за природен изглед на грбот. ➽➽Висока Половината:Стомак контрола широк корселе да се обезбеди непречено безбедна се вклопуваат и да се покаже вашата фигура off до совршенство.Висок половината дизајн за да нема кифла врвот и максимална покриеност додека виткање и истегнување.Анти-целулит leggings ќе се одржуваат добра состојба кога ќе клеча, да се подигне или да се подели на нозете. ➽➽Прилики : Овие високо-половината leggings, Умерено цена и лесен за користење, совршени за фитнес ентузијасти,без разлика Дали тоа е отворено спорт, трчање, фитнес, trainning, спортски, работа, патувања или секојдневно рекреативни активности.Тоа може да се користи во текот на целата година. ➽➽Гаранција:се Купи без било каков ризик!Ние сме толку сигурни дека ќе љубов овие peachlift leggings шорцеви.Ако arenotsatisfied со боја,големина или квалитетот на производот,можете да контактирате со услуга за слободни враќање и замена рамките 30days.На крај, ви посакувам среќен шопинг.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Wespornow Жените-Руно-Наредени-Планинарење-Панталони Снег-Ски-Панталони водоотпорност-на Отворено-Softshell-Изолираните-Панталони

Патент затворање 【Топло & Сува】На ткаенина на Wespornow жените снег скии панталони беше направен со премиу�

DEN 1776.00