• Новак
CAMPSNAIL 4 Пакет Висока Waisted Leggings за Жените - Мек Стомак Контрола Слабеење Јога Панталони за Тренингот Работи Рег & Плус Големина

CAMPSNAIL 4 Пакет Висока Waisted Leggings за Жените - Мек Стомак Контрола Слабеење Јога Панталони за Тренингот

DEN 671.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 92% Полиестер/8% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.НАЈГОЛЕМИТЕ BANG FOR THE BUCK - 4 пакет leggings сите во едно.Издржливи материјали, Направени за висок интензитет на вежбање.Ултра мека ткаенина, Минимално триење со кожата.ВИСОК ПОРАСТ ДИЗАЈН - висока waisted leggings за жените контроли вашиот стомак и и одговара на вашето тело совршено со 5.3 инчи широка компресија корселе.Широк корселе помага при појава на постпартална стомакот и удобно прегратки се што е во за тоа секси hourglass форма.УЛТРА-ВОДАТ т сакаат да трошат премногу пари, нашата 4 пакет leggings е одлична цена-ефикасен избор.Се меша и натпревар нив со спортски елеци, палта, фустани и други видови на облека за да се создаде различни стилови и изгледа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Wespornow Жените-Руно-Наредени-Планинарење-Панталони Снег-Ски-Панталони водоотпорност-на Отворено-Softshell-Изолираните-Панталони

Патент затворање 【Топло & Сува】На ткаенина на Wespornow жените снег скии панталони беше направен со премиу�

DEN 1776.00