• Новак
IZOD Мажите Американски Chino Рамно Пред Класичен Одговара Панталона

IZOD Мажите Американски Chino Рамно Пред Класичен Одговара Панталона

DEN 575.52

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Увезени.Машина За Миење.Класичен одговара chino карактеристики класичен одговара со малку заострените нога.Навремено слободни и машина перат да се носат директно од фен.Страна коса црта џебови и двоен-кант задниот џеб.Не-железо измислица го прави ова најчесто го достигна за фустан панталона.Овие Chinos изгледа класичен спарен со нешто од некоја Предност Перформанси Поло на вашиот омилен IZOD копчето надолу.Оваа Izod Chino Панталони се гарантира автентичен.Тоа е направена од 100% Памук.Izod не е навремено памук Американски Chino панталона карактеристики нема навремено и дамка отпорни памук, во рамна пред моден стил.Таа има 7 појас циклуси за да се обезбеди непречено belted изглед.METRIX ОДГОВАРА нуди најблиска да обичај се вклопуваат со пораст која се прилагодува според половината и должината на панталона.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат