• Новак
CHRLEISURE Висока Waisted Јога Панталони со Џебови за Жените, Стомакот Контрола на Тренингот Работи Leggings

CHRLEISURE Висока Waisted Јога Панталони со Џебови за Жените, Стомакот Контрола на Тренингот Работи Leggings

DEN 210.96

Достапност
Достапно за нарачка

Влага wicking Дише. ✔ 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА - CHRLEISURE Висока Waisted јога leggings понуди 30-ден ПОЛН со ПАРИ НАЗАД ветување и БЕСПЛАТНО ВРАЌАЊЕ и ЗАМЕНА за било каква причина за незадоволство без прашања праша!Додадете ја оваа ставка за да количката со кликнување на "Додај-да-Количка" копчето и да купам тоа.Откако ќе се стави на нив вие не ќе сакаат да ги исклучите.Направени на совршена комбинација на памук и полиестер тие нема да се намалат.Полна боја I 4 начин се водат материјал.Копче затворање. ✔ 2 НАДВОРЕШНИТЕ ЏЕБОВИ & 1 POCKET СКРИЕНИ - CHRLEISURE Жените Тренингот leggings имаат две големи странични џебови за вашиот мобилен телефон и кредитни картички, како и скриени корселе џеб да се стави вашите картички, клучеви. ✔ 4 НАЧИН се ВОДАТ&НЕ се ВИДИ ПРЕКУ ТКАЕНИНА - Овие висока waisted јога панталони owerflex, работи, се врти, танцување, возење велосипед, обука, гимнастика, вообичаена дневна, дома носат, општа секојдневна употреба.CHRLEISURE ЈОГА ОБЛЕКА СЕРИЈА постојано се стреми да напредува и да се создаде технички облека која ќе се одржи за време на најтешките на вежбање или отворено авантури.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат