• Новак
TuffRider Мажите Патрола Коленото Печ Панталони

TuffRider Мажите Патрола Коленото Печ Панталони

DEN 1754.16

Достапност
Достапно за нарачка

92% Памук, 8% Lycra.Увезени.Дизајниран за машките возачи.Исклучително удобно.Трајни и се спротивстави против абење.Овој класичен 4-џеб мажите дабови е прилагодена во pincord ткаенина со 4-начин се водат за супериорен движење, сила и обновување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат