• Новак
Колумбија Жените сабота Трага Водат Панталона

Колумбија Жените сабота Трага Водат Панталона

DEN 1199.76

Достапност
Достапно за нарачка

96% Најлон, 4% Elastane.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.ПРАКТИЧНИ ФУНКЦИИ : Два странични џебови со кука и јамка затворање и две задниот џеб се вклучени за да се обезбеди вашите помали предмети.ПРИЛАГОДЛИВИ КАРАКТЕРИСТИКИ : делумно еластичен појас обезбедува прилагодливи удобност што овозможува слободно движење, највозбудливите функција се тркалаат-up нозе кои се претворат во capris за кога времето станува неочекувано топло.КЛАСИЧЕН ОДГОВАРА : Овој жадувам е направена на класичен одговара со нашата најлон и elastane 2-начин водат ткаенина и карактеристики артикулирани колена.OMNI-SHIELD - Оди напред, обидете се и да се валкани.Omni-Shield ви помага да останете чисти и суви со противењето на апсорпција на течности, за разлика од повеќето ткаенини дека апсорбира влага, Omni-Shield repels влага и суши брзо—избегнување на дамки и чување ќе се чисти.НАПРЕДНА ТЕХНОЛОГИЈА : Колумбија Жените сабота Трага Панталона карактеристики нашиот потпис вода и дамка отвратителен ткаенина за заштита од груби дамки и течности и UPF 50 за да се заштити од штетните сончеви зраци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Wespornow Жените-Руно-Наредени-Планинарење-Панталони Снег-Ски-Панталони водоотпорност-на Отворено-Softshell-Изолираните-Панталони

Патент затворање 【Топло & Сува】На ткаенина на Wespornow жените снег скии панталони беше направен со премиу�

DEN 1776.00