• Новак
Арктикот Потрагата Женска Изолирани Отпорен На Вода Ски Снег Лигавче Панталони

Арктикот Потрагата Женска Изолирани Отпорен На Вода Ски Снег Лигавче Панталони

DEN 999.84

Достапност
Достапно за нарачка

Изолирани перформанси ткаенина и подигање gaiters со засилен scuff и полите чувари.Zippered страна џебови и Г-прстен прилог.Засилен коленото крои и артикулирани колена за удобност.Моделот е облечен големина Мали.Висина : 5'9" Биста : 33" Половината : 24" Хип : 35".Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Ако носи дополнителен слој на панталони под, ве молиме големина нагоре.Арктикот Потрагата Женска Изолирани Отпорен На Вода Ски Снег Лигавче Панталони.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат