• Новак
LOFBAZ Јога Sweatpants Суптилни Шлиц со Џебови Тренингот Joggers Harem Панталони

LOFBAZ Јога Sweatpants Суптилни Шлиц со Џебови Тренингот Joggers Harem Панталони

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Машина За Миење.УБАВА - Висока waisted жените панталона со 2 странични џебови и суптилни страна шлиц.Симпатична shirred ластичиња на страната половината.УДОБЕН - Buttery мек и еластичен материјал. 95% Модални Rayon / 5% Spandex.Лабава одговара слаби нозе.РАЗНОВРСНА - Секојдневен Носат,Дневна,Pajama,Мајчинство,Лето,Трчање,Фитнес,Танц,Вежбање,Плажа,Патување.Фустан со вашиот омилен блузи, активни кошули и облека за да се создаде совршена облека.CARE & SIZE - Машина за миење ладно.Не кајгана.Ве молиме погледнете го големина на табелата во описот.Супер Мек и Удобен.Висока waisted еластична. 2 странични џебови.Лабави.Еластичен.Суптилна Шлиц Дизајн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат