• Новак
Тешко да се Најде Fastener 014973211776 Филипс Рамен Ѕидани Завртки, 1/4 x 4-Инчен, 100-Парче

Тешко да се Најде Fastener 014973211776 Филипс Рамен Ѕидани Завртки, 1/4 x 4-Инчен, 100-Парче

DEN 1669.44

Достапност
Достапно за нарачка

Дијаметар : 1/4 инчи.Должина : 4 инчи.Материјал : челик.Крај : Climaseal.Глава стил : рамна (филипс).Дијаметар : 1/4".Должина : 4 инчи.Материјал : Climaseal.Глава Стил : Рамна (Филипс).Вежба Големина : 3/16 инчи.Ние акции широк спектар на сврзувачки елементи идеален за многу апликации низ дома, фарма, бизнис, automotives, и во индустријата.Повеќето од нашите сврзувачки елементи има светлина цинк позлата над челик даваат повеќе рѓа отпорни заврши.Ние, исто така, го продаде обложени и нерѓосувачки производи за дополнителни рѓа отпор.Ние акции многу оценки на сврзувачки елементи кои се движат од ниско јаглероден челик за поставување за да ги закорави, топлина третираат челик.Не сите сврзувачки елементи се применливи за сите апликации, па се одредени да ги тестираат темелно и да добијат мислење од лиценциран градител или уверение за градење или структурни инженер пред потпирајќи се на овие сврзувачки елементи и за било ситуации каде што неуспехот ќе предизвика штета на имотот или личност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат