• Новак
(20 парчиња) #8-32 X 0.25, THK=0.125, Стигнале Заробеништво Панел сврзувачки елементи, Одблесокот во Стил, Дупчиња Диск, Природен Крај

(20 парчиња) 8-32 X 0.25, THK=0.125, Стигнале Заробеништво Панел сврзувачки елементи, Одблесокот во Стил,

DEN 2284.80

Достапност
Достапно за нарачка

Дијаметар (Номинална) : #8 Thread Теренот : 32 Length (Номинална) : 0.25"Дебелина (Номинална) : 0.125"Категорија : Стигнале Заробеништво Панел Fasteners System на Мерење : НИ Units Brand : Aspen сврзувачки елементи®Форма и Дизајн : Одблесокот Во Style Drive Стил : Дупчиња Drive Thread на Ветер : Десен Thread Material : Steel Coating : Uncoated Coating Боја : Природна Finish Origin : Направен во U. S. A. NB : Производ слики се заштитени со авторски права уметнички претставувања кои не може да се одрази на производот точниот изглед, пропорции и/или роднина димензии.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат