• Новак
FASHEWELRY 10.93 Дворови Бод Тексас Панделки 10мм Широк Ткаенина Дели Фармерки Крпа Панделки за DIY за Шиење Облека Занаети Додатоци (Морски Сина)

FASHEWELRY 10.93 Дворови Бод Тексас Панделки 10мм Широк Ткаенина Дели Фармерки Крпа Панделки за DIY за Шиење

DEN 239.52

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : Околу 1cm широк, 10m(10.93 јарди)/торба.Материјал : Нашата тексас лента е направен од платно материјал се со функција на меки и издржливи.На stitched работ го прави тоа не е лесно да се кавгата и може да се примени за долго време.Лесен За Користење : Можете лесно може да го намали до потребната должина со ножици.Во тексас има карактеристики на ретро елеганција и моден тренд, и нема да биде надвор од тој датум.Широк Апликации : се Многу погодни за изработка на облека додатоци, headbands, привезоци, прибор за облека, украсни ленти, пет лакови, лак врски, јаки, итн.Потсетување : Ние обезбеди панделки на различни бои и големини, можете да изберете да ги купите во зависност од вашите потреби.Исклучителна стил го прави одлични декоративни додатоци за DIY коса додатоци, облека и професионални подарок пакување работа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат