• Новак
Bonarty 9 Парчиња Божиќ Лента Grosgrain Сатен Ткаенина Божиќ Панделки за Занаети Декорација Празник Кутија Подарок Завиткување и Шиење

Bonarty 9 Парчиња Божиќ Лента Grosgrain Сатен Ткаенина Божиќ Панделки за Занаети Декорација Празник Кутија

DEN 249.36

Достапност
Достапно за нарачка

Сатен.Совршен за коса лакови, korders, hairbow клипови, ткаени headbands, цвеќиња декорација, scrapbooking, DIY занаети додатоци, итн.Божиќ ткаенина сатен и чиста лента со печатени обрасци,создаваат силна Божиќ и Среќен Божиќ да ви однапред.Одлично за подарок завиткување, свадба/партија оркестарот, шиење апликации, занаети, свадби, цветни аранжмани, сезонски и празник украси.Панделки нуди една убава селекција на еколошки чувствителни заврши за широк спектар на настани, вино и подарок кеси, ткиво, виткање лента.Доаѓаат со 9 стилови на лентата ги исполни сите ваши декорација потреби, 2 метри долго по лента, 4pcs 1cm(0.39. Опис : Божиќ ткаенина сатен и чиста лента со печатени обрасци,создаваат силна Божиќ и Среќен Божиќ да ви однапред. - Дојде со 9 стилови на лентата ги исполни сите ваши декорација потреби, 2 метри долго по лента, 4pcs 1cm(0.39"), 2 парчиња 1.5 cm(0.59"), 3pcs 2.5 cm(0.98") во ширина; - Совршени за коса лакови, korders, hairbow клипови, ткаени headbands, цвеќиња декорација, scrapbooking, DIY занаети додатоци, итн - Одлично за подарок завиткување, свадба/партија оркестарот, шиење апликации, занаети, свадби, цветни аранжмани, сезонски и празник украси - Панделки нуди една убава селекција на еколошки чувствителни заврши за широк спектар на настани, вино и подарок кеси, ткиво, виткање ribbon Specification : - Материјал : Polyester Package Вклучува : 9 x 2 Метри Божиќ Панделки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

150 Парчиња Божиќ Бивол Мини Лакови Декоративни Лакови Лента Мини Лакови за Божиќ Занает Шиење DIY Свадба Фестивал

98 инчен, мали и слатки, поставен како празнична облека или декорација, додавајќи одличен декоративни еф

DEN 311.76