• Новак
Prasent 6 mm 50 m Сатен Двојно Лице Лента се Тркалаат, Црвена

Prasent 6 mm 50 m Сатен Двојно Лице Лента се Тркалаат, Црвена

DEN 1008.00

Достапност
Достапно за нарачка

Елегантен двојно лице Сатен.Совршен за облека, занает, флорални, домот и декорација на hairbow додатоци.На располагање во многу бои и различна ширина. 6 mm ширина, 50 м должина.Raw материјали и се сертифицирани од страна на Oekotex 100.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

150 Парчиња Божиќ Бивол Мини Лакови Декоративни Лакови Лента Мини Лакови за Божиќ Занает Шиење DIY Свадба Фестивал

98 инчен, мали и слатки, поставен како празнична облека или декорација, додавајќи одличен декоративни еф�

DEN 311.76