• Новак
Tosnail 6 Pack 10 x 6 Инчи Јасно Акрилна Боја Носителот на Коцки Уметност Палета со Палецот Дупка за DIY Уметнички Занает Мешање и Сликање

Tosnail 6 Pack 10 x 6 Инчи Јасно Акрилна Боја Носителот на Коцки Уметност Палета со Палецот Дупка за DIY Уметнички

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

Лесно се исчисти со вода.И погоден за левата рака и десната рака уметници.Одлично за деца, уметници, студенти, занатски, аматерски и професионален сликар.Мазна површина за лесно да се меша и чисти acrylics, акварели, масло на бои.Удобно да се Користи - Дизајн со овален облик, со криви палецот дупка носи повеќе погодност за долго време се користи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Сребрена Боја Масло Палета Првенство, Двојно Мечка Палета Чаша од Нерѓосувачки Челик Материјал Специјален Дизајн

Некои од овие типови опремени со капак за да се печат на купот.Некои од овие типови опремени со капак за

DEN 1526.40

Не-Стап Боја Палета 3 ЕЕЗ Уметник Боја Мешање Фах Палета Овален Облик Лесно Чистење Уметност Палета за Дете,Возрасен,Студентот

Премиум Материјал Боја фах направен од лиен пластични е со висок квалитет, цврсти, трајни, санитарни .на

DEN 2112.00